پایه ای

شروع - چه نوع عکاسی را می خواهید یاد بگیرید؟  
اصول دوربین - شروع به کنترل دوربین کنید
نگاه شما به جهان از طریق دوربین
ترکیب - دیدن را به عنوان یک عکاس شروع کنید
سرعت شاتر - افزودن حرکت پویا به عکس شما
دیافراگم - کنترل نور و عمق
نوردهی مناسب و نور سنج
حالت دستی - کنترل کامل را در دست بگیرید
دوره زمانی: 8 ساعت ٫ دو بار در هفته ، 4 هفته
پشتیبانی: 6 ماه
متوسط ​​در عکاسی

 گرفتن عکسهای پرتره بهتر

در این درس ، شما در مورد هیستوگرام دوربین و این که چرا این یک ابزار اساسی برای گرفتن نوردهی صحیح در هر شرایط نوری است ، یاد خواهید گرفت. زیبایی این دانش این است که شما حتی مجبور نیستید به تصویر روی صفحه نگاه کنید تا بدانید که نوردهی مناسبی دارید.
عکسبرداری از مناظر

این درس توانایی های شما را در تصحیح و کنترل قرار گرفتن در معرض حتی بیشتر می برد. این مقاله به بررسی چگونگی استفاده از نورسنجی نقطه ای برای اندازه گیری زنگ های مختلف در تصویر شما می پردازد ، تا میزان نور را از سوژه ها و زنگ های مختلف منعکس کند و بهترین نوردهی را در هر شرایطی ایجاد کند. دانش پیشرفته در مورد تن صدا در صحنه شما تضمین می کند که همیشه تصاویر دقیق و سازگار ایجاد خواهید کرد.
اهمیت رنگ

داشتن مهارت و توانایی استفاده از نور فلاش در عکاسی به اندازه توانایی کار با نور طبیعی مهم است. در این درس ، شما به همه موارد مختلف استفاده از فلاش در عکاسی نگاه خواهید کرد.
سیاه و سفید دیدن

در این درس ، شما خواهید دید که چگونه می توان نور را شکل داده و دستکاری کرد تا کنترل بیشتری بر نحوه نمایش موضوع داشته باشید.
عکاسی در نور کم و در شب
دوره زمانی: 8 ساعت ٫ دو بار در هفته ، 4 هفته
پشتیبانی: 6 ماه
  بخش اول - پیشرفته در عکاسی
هیستوگرام - اندازه گیری میزان صدا و نوردهی
توانایی عکسبرداری از تصاویری که کاملاً روی دوربین پردازش نشده اند ، امکان کنترل کامل کیفیت تصویر را به شما می دهد. عکسبرداری به صورت خام به شما امکان کنترل بیشتر نور ، تنش ، وضوح و فشرده سازی را می دهد. این درس بررسی می کند که چگونه با استفاده از نرم افزار پردازش خام دوربین می توانید قابلیت های خلاقانه بیشتری داشته باشید ، در حالی که فایل های با کیفیت را از دوربین خود حفظ می کنید.
حالت های اندازه گیری - نحوه مشاهده نور را تغییر دهید
ثبت تصاویر سیاه و سفید چشمگیر به یک تصویر فکری کاملاً متفاوت برای عکسبرداری رنگی نیاز دارد. هنگام عکسبرداری از تصاویر سیاه و سفید ، بیشتر روی نور ، تن و کنتراست تمرکز می کنید. در این درس ، شما می آموزید که چگونه این فرآیند فکر جدید و آگاهی بصری را برای دیدن و گرفتن تصاویری که تصاویر سیاه و سفید خیره کننده ایجاد می کند ، توسعه دهید.
فیلترهای لنز
تبدیل تصاویر از رنگ به تصاویر سیاه و سفید قوی ، پویا کار ساده ای نیست. در این درس ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه رنگها را در یک تصویر دستکاری کنید و هنگام تبدیل شدن آنها به سیاه و سفید ، لحن و کنتراست خیره کننده ایجاد کنید. این اطمینان می دهد که شما تصاویری تولید می کنید که شبیه کار استادان سنتی عکاسی سیاه و سفید است.
دوره زمانی: 6 ساعت ٫ 3 بار در هفته ، 2 هفته
پشتیبانی: 3 ماه
INTRODUCTION TO YOUR DIGITAL SLR Workshop
Up to 4 hours workshop 
One to one session £149
Come with a friend and save £49 per person
Experiment with and investigate the functions of your digital camera.
Understanding of  F-stops, shutter speeds, ISO settings, digital image types, depth of field.
Natural Light Photography
How to control light
To register click here!

Terms & Conditions
- Photos taken at the workshops are granted permission for personal/portfolio usage. Images taken at the workshops cannot be used for editorial or commercial purposes without written consent.
- All photos taken at the workshops will have to credit 'Kamal Mostofi Workshops'.
- Video and audio recordings are not allowed during the workshops.
​- By booking your seat, you confirm that you have read and agreed to these Terms and Conditions.
Back to Top